28 Март, 2026

Марин Марковски: Борисов ми каза, че е мъчително политиците да спорят с обиди

Марин Марковски: Борисов ми каза, че е мъчително политиците да спорят с обиди

Адвокатът заяви това пред медиите след заседанието по гражданското дело .

Софийският градски съд (СГС) даде ход на делото на премиера и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов срещу лидера на БСП Корнелия Нинова и на Нинова срещу Борисов, съобщава Би Ти Ви.

Двете жалби са обединени в едно, както писахме. Двамата не се явиха в съда и повериха жалбите си на адвокатите Марин Марковски (за Борисов) и Георги Атанасов (за Нинова).

 Бойко Борисов в разговорите във връзка с делото ми каза - мъчително е в нашата държава, политиците да спорят с обиди, това мен ме притеснява, заяви пред медиите Марин Марковски след заседанието по гражданското дело .

На 24 март тази година в предаване по Нова телевизия Нинова обидила премиера с думите „Крадецът вика: дръжте крадецът” и той завел дело. Нинова веднага е завела обратно дело за обида, изречена в интервю за Би Ти Ви, че е „Госпожа лъжа” и била сред активистите на СДС.. 

Сподели:

Коментари (0)

 Асен Василев: Радев е един страхлив лицемер! Лъже, нагажда се, в листите му има агенти на ДС

Асен Василев: Радев е един страхлив лицемер! Лъже, нагажда се, в листите му има агенти на ДС

„Навръх Коледа 2024 г. се подписва предварителното споразумение за „Боташ“, лично договорено от Радев. Оттогава всеки от нас плаща 50 евро през сметките си за ток и газ и ще плаща още 10 години“, заяви той

Заради лошото време отлагат официалния старт на мотосезона

Заради лошото време отлагат официалния старт на мотосезона

Началото на сезона трябваше да бъде даден днес в 10:00 часа с водосвет на площад "Княз Александър I Батенберг" и да продължи с мотошествие до резиденция "Бояна".

Трайков: Мерките ни имат за цел да предотвратят инфлационни процеси в България

Трайков: Мерките ни имат за цел да предотвратят инфлационни процеси в България

Министърът посочи, че през седмицата са проведени срещи с браншови организации и институции за анализ на възможните мерки, като е търсен баланс между разходите за тях и очаквания ефект.