22 Март, 2026

Мартин Димитров: Членството ни в ЕС беше пропиляно

Мартин Димитров: Членството ни в ЕС беше пропиляно

"България е от два сценария. Или ГЕРБ, или БСП. Само че точно България на два сценария ни доведе дотук. 10 години пропиляно членство в Европейския съюз. За тези 10 години Румъния стана богата страна. Другият сценарий сега е да има трети път и това е, което ние предлагаме на хората – нашият път!" Това заяви пред Нова телевизия бившият лидер на СДС и настоящ член на новоучредената дясна формация "Демократична България" Мартин Димитров.  "В новото обединение са събрани хора, които са съмишленици. България има нужда от друга политика. Страната ни има нужда от политика, в която не само да казваш "Не на Борисов и на Цветанов!", а да кажеш "Да" на онова, което трябва да се направи. България има нужда от фискална реформа, за да може да се преразпределят парите на данъкоплатците по един много по-справедлив начин", допълни той.

Сподели:

Коментари (0)

ГЕРБ-СДС открива предизборната си кампания

ГЕРБ-СДС открива предизборната си кампания

Специален гост на събитието, което събра събра над 1000 делегати и гости от всички областни структури в България, беше генералният секретар на Европейската народна партия Долорс Монсерат

Нейнски: Присъединяваме се към декларацията за свободно корабоплаване в Ормузкия проток

Нейнски: Присъединяваме се към декларацията за свободно корабоплаване в Ормузкия проток

Като основна причина за ескалацията в Близкия изток външният ни министърът посочи липсата на предварителни консултации между САЩ, Израел и техните съюзници.

Ученици, студенти и докторанти могат да гласуват в секция по избор там, където учат

Ученици, студенти и докторанти могат да гласуват в секция по избор там, където учат

Условието е мястото, където учат, да е различно от това по постоянния им адрес, заявиха от Централната избирателна комисия