27 Март, 2026

Мартин Димитров: Отиваме на избори, за да победим

Мартин Димитров: Отиваме на избори, за да победим

Мартин Димитров

Той призна, че от ДБ имат различия с ПП

Коалиция между ПП и ДБ ще означава промяна в политическата ситуация, заяви пред NOVA NEWS Мартин Димитров от „Демократична България” по повод предстоящите избори на 2 април.

„Отиваме да победим. Първият въпрос е ще има ли коалицията между ПП и ДБ и ако я има – тя да спечели изборите. Това ще бъде промяна в политическата ситуация в България. Трудно може да бъдем обезличени, за нас („Демократична България”) не се притеснявайте." – коментира той.

Димитров призна, че от ДБ имат различия с "Продължаваме промяната".

Според него, ГЕРБ имат шанс да спечелят повече гласове, но през хартиеното гласуване. „Тези повече гласове ще бъдат свързани с огромни скандали, призовавам и медиите да ги дебнем какво правят с хартиената бюлетина”, каза Димитров.

„Бойко Борисов има два големи проблема – единият му голям проблем е, че преди две седмици се снима с БСП. Сам си го направи това. Вторият му проблем е, че той „продаде мача” за еврозоната като ГЕРБ не подкрепи Кодекса за застраховането, което е едно от ключовите изисквания.” - допълни Мартин Димитров.

Сподели:

Коментари (0)

За 7 дена проверки инспектори установиха 163 работници без трудови договори

За 7 дена проверки инспектори установиха 163 работници без трудови договори

Най-много от установените лица, неподписали трудови договори, са в дейностите „Производство на хранителни продукти“, „Строителство“ и „Търговия на дребно“

Полигонът "Змеево" може да се превърне в място за изпитания на дронове

Полигонът "Змеево" може да се превърне в място за изпитания на дронове

Преди близо 23 години полигонът "Змеево" стана известен като "лобното място" на едни от най-модерните за времето си комплекси

Акция "Чиста храна": Спряха стотици тонове храна с изтекъл срок на годност

Акция "Чиста храна": Спряха стотици тонове храна с изтекъл срок на годност

Събитието е във връзка с акция „Чиста храна“. „Направихме над 1000 проверки. Контролираме цялата верига – границите, транспорта, придвижването на животни в страната.."