29 Юни, 2026

Мащабна акция в Пловдив - полиция щурмува "Шекер махала"

Мащабна акция в Пловдив - полиция щурмува "Шекер махала"

Установени са 36 нарушения на закона за движение по пътищата

Мащабна спецоперация на полицията е била проведена тази вечер в Шекер махала в Пловдив, съобщават "24 часа". Униформените са проверили 198 лица и 59 автомобила. 

Установени са 36 нарушения на закона за движение по пътищата. Съставени са 15 акта и 14 фиша. 

Един от шофьорите е бил неправоспособен. Трима са били без колан, още толкова са били отведени в 3-то Районно управление в града. 
Акцията е проведена след разкритията днес на полицията на извършено преди 5 години убийство на възрастна жена и разбиване на мащабна схема за пране на пари. 

Сподели:
КТ "Подкрепа" и КНСБ на протест срещу бюджета

КТ "Подкрепа" и КНСБ на протест срещу бюджета

В същия час - 14:00 - е насрочено заседание на Тристранката, на което ще бъдат обсъдени проектът на държавния бюджет за 2026 г., както и бюджетите на Националния осигурителен институт (НОИ) и Националната здравноосигурителна каса (НЗОК)

Дошло е време за гражданска партия - кой, ако не площадът, може да я роди?

Дошло е време за гражданска партия - кой, ако не площадът, може да я роди?

Следващият протест може да бъде учредително събрание на открито

Шофьор с 500 грама фентанил залови полицията в Пловдив

Шофьор с 500 грама фентанил залови полицията в Пловдив

В контекста на черния пазар това количество представлява изключително сериозен обем поради високата токсичност и силата на действие на този вид опиати.

Коментари (0)