Николай Витанов: Борисов най-добре си изигра картите, този път гласовете ще му стигнат за експертно правителство
Който направи правителство сега, ще организира общинските избори и това ще му даде предимство, смята математикът
"Бойко Борисов е проиграл варианта експертно правителство и може да го изиграе пак, като този път гласовете ще му стигнат."
Това написа във "Фейсбук" математикът Николай Витанов.
В поста си той припомня, че вече е казал, че Бойко Борисов най-добре си играе картите. "Така и стана – Бойко Борисов най-добре си изигра картите", пише Витанов.
Според математика - който направи правителство сега, ще организира общинските избори и това ще му даде предимство.
Витанов припомня още "сбъднати прогнози".
"Когато питаха по телевизиите Витанов колко е 2 плюс 2, той отговаряше, че е по-малко от 4. Тоест питаха го дали ПП/ДБ ще успеят заедно да вземат толкова места в парламента колкото поотделно по време на миналите избори , а Витанов отговаряше, че ще вземат по-малко. Така и стана", допълва популярният математик.
"Всички се смееха, когато Витанов каза, че Възраждане могат да вземат 14% на тези избори. Днес Витанов се смее", допълва той.

Още от България
Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев
"Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. евро - Шишков не може да борави с цифри"
Мирчев: Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев
"Освещаването на българските бойни знамена няма нищо общо с пропагандата на агресивна война - то не благославя нападение срещу чужда държава, не обявява войната за „свещена“ и не превръща Църквата в инструмент на държавна пропаганда"
Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски
В 16:19 ч в Районно управление - Карнобат е подаден сигнал от началника на пътническия влак №30133 по линията Карлово - Бургас, че локомотивът на композицията е обхванат от пламъци