6 Август, 2026

Майката на изчезналото на Витоша момиче смята, че не е избягало, а си е тръгнало

Снимка: БГНЕС

И тази сутрин планински спасители и доброволци потеглят към планината. Майката на Стефани сподели, че дъщеря ѝ често ходи по планините, тренира спортно катерене и е подготвена физически.

Продължава издирването на 20-годишната Стефани, изчезнала на Витоша

Момичето за последен път е видяно край резиденция „Бояна”. И тази сутрин планински спасители и доброволци потеглят към планината.

Пред Нова майката на Стефани разказа, че дъщеря ѝ често ходи по планините, тренира спортно катерене и е подготвена физически.

„Не е избягала, по-скоро си е тръгнала от нещо. Имаше своите търсения и съмнения. Беше на кръстопът”, казва тя. „Според мен го е планувала. Оставила е лични документи, телефон, на който има локация и мога да я видя къде е, ключове – всичко беше вкъщи”, разказа още майката.

Тя вече е обходила Боянския водопад и Камен дел. Казва, че дъщеря ѝ от скоро прекъснала комуникация с приятелите си.

ПСС съветва доброволците да не тръгват без съгласуване. Изключително важно е да не бързат, за да не объркват кучетата с излишни шумове и миризми. 

 

Сподели:
Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица

Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица

В позицията на Демократична България по съдебния казус между Георги Гергов и държавата се отправя призив към премиера Румен Радев да изпълни обещанието си, че ще се бори с олигархията

Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Галъп: 52% не са съгласни с външната политика на Радев

Няма съществена динамика в доверието към основните политически сили през първите 100 дни от съставянето на правителството на Румен Радев.

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

Иво Сиромахов: Комунизмът уби красиви умове като Яна Язова, Георги Заркин, Райко Алексиев...

"Уби ги в буквалния смисъл на думата – удуши ги, разстреля ги, обеси ги", пише той

Коментари (0)