Тяхното послание е "Два свята, единият е излишен!"
Майките на деца с увреждания от гражданската инициатива "Системата ни убива", които протестират от 1 март, организират днес автошествие с наслов "Борисов, тук сме!", съобщи БНР, като се позова на източници от инициативата.
Те възнамеряват да преминат по пътя от Министерския съвет към дома на премиера в Банкя.
Участниците в автошествието настояват за оставката на Борисов.
Майките, които са на палатков лагер пред сградата на правителството, ще изпратят послание до министър-председателя, в което е цитиран стих от Христо Смирненски "Два свята, единият е излишен!“.
Фактор
Те възнамеряват да преминат по пътя от Министерския съвет към дома на премиера в Банкя.
Участниците в автошествието настояват за оставката на Борисов.
Майките, които са на палатков лагер пред сградата на правителството, ще изпратят послание до министър-председателя, в което е цитиран стих от Христо Смирненски "Два свята, единият е излишен!“.
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.