21 Август, 2026

Мъж нанесе жесток побой на жена в София

Насилникът е в ареста, повдигнато му е обвинение

Районната прокуратура в София е повдигнала обвинение на 24-годишен мъж, който е нанесъл жесток побой на жена в столичния квартал "Лев Толстой", съобщиха от пресцентъра на прокуратурата.

Инцидентът е станал на 13 април около 13.30 часа, мъжът е блъскал жената в стена и в метална стълба и й е причинил средна телесна повреда - счупване на кости на ръката, довело до трайно затруднение на движението й. 

Според прокуратурата обвиняемият е нанесъл побой на пострадалата без каквато и да е провокация от нейна страна.

Мъжът е задържан за 72 часа, а утре съдът ще реши дали да го остави за постоянно в ареста.
Сподели:
Протест пред посолството на РС Македония в защита на Ива Махайлова

Протест пред посолството на РС Македония в защита на Ива Махайлова

Според фондация "Македония" Михайлова е жертва на катастрофа и вече над 10 месеца съдът в Северна Македония не й позволява да се оперира по спешност в България

Каква ще е минималната заплата за 2027 - развръзката ще е утре

Каква ще е минималната заплата за 2027 - развръзката ще е утре

Националният статистически институт трябваше да представи на участниците в преговорите данните медианната заплата

Българското посолство във Вашингтон влезе в топ класация на Washington Post

Българското посолство във Вашингтон влезе в топ класация на Washington Post

Оценките засягат над 175 дипломатически мисии в американската столица, а България се нарежда след Камбоджа и Украйна

Коментари (0)