4 Февруари, 2026

Мъж преби пенсионерка на улицата

Мъж преби пенсионерка на улицата

Възрастната жена е с фрактура на челюстта, травма на главата, контузия на мозъка и контузия на гръдния кош

65-годишен варненец е арестуван, след като преби 78-годишна пенсионерка на ул. "Цар Иван Страцимир" във Варна. Причините за неприятния инцидент са лични. Двамата са се познавали, но не са били близки, обясниха разследващите.

Екшънът се разиграл около 22 часа. Мъжът засякъл познатата си, която е от село Българево, случайно. След няколко разменени остри реплики, той размахал юмруци, пребил жената и избягал. Задържан е на другия ден след издирвателни мероприятия на полицията.

След жестокия побой възрастната жена е откарана в болница с фрактура на челюстта, травма на главата, контузия на мозъка и контузия на гръдния кош. По данни на полицията 65-годишният В. Т. е известен на органите на реда и вече е бил осъждан. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна.
Сподели:

Коментари (0)

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Дипломатическите и военни провокации, демонстрирани тази седмица, предвещават предстоящи напрегнати преговори - Техеран е решен да обърне нещата и да окаже натиск върху САЩ, докато Тръмп трупа сили в региона в опит да накара Иран да преговаря по неговите условия, пише Wall Street Journal

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Те се подлагат на чудовищна трансформация, за да отговорят на натиска, създаден с цел печалби

СО реши: Край на злоупотребите  в два ключови за София буферни паркинга

СО реши: Край на злоупотребите в два ключови за София буферни паркинга

Решението е на зам.-кмета по транспорт Виктор Чаушев, което реално слага точка със злоупотребите на функцията "паркирай и пътувай" в паркинга на "Джеймс Баучер" и "Стадион Васил Левски"