1 Май, 2026

Мъж заплашва с пистолет в Борисовата градина, отцепи си парче от парка

Мъж заплашва с пистолет в Борисовата градина, отцепи си парче от парка

Срещу него са повдигнати обвинения от прокуратурата, но това не го притеснява особено

Мъж заплашва с пистолет в Борисовата градина и е превзел едно парче от парка. Той лепи листовки с икони, кръстове и символи. Рисува и такива с червена боя, алармираха граждани за пореден път.

Срещу него са повдигнати обвинения от прокуратурата, но това не го притеснява особено, стана ясно от репортаж на Нова телмевизия.  Това е втори репортаж на медията за месец. Това е Димитър Кисьов, председател на Комисията по планинско бягане към Федерацията по лека атлетика, съобщи тогава Нова тв. Той е белязал е дърветата с червени кръстове и е окачил по тях медали и обяви за предстоящи спорни надпревари. 

Димитър Данчев, директор на Зелени системи от Софийска община каза:“Ние махнахме листовките със символи, които той слагаше. Това, разбира се, подлежи на санкции. Ще съдействаме на полицията и прокоратурата, ако поискат".  

Сподели:

Коментари (0)

Шок във Франция: Профили на 16-годишни са „златна мина“ за сводници в TikTok

Шок във Франция: Профили на 16-годишни са „златна мина“ за сводници в TikTok

Всяко второ момиче в мрежите за проституция е непълнолетно, а престъпниците използват рап музика и чат приложения, за да заобиколят закона и да контролират жертвите си.

Зверска катастрофа взе пет жертви

Зверска катастрофа взе пет жертви

Инцидентът е станал край Ботевград, движените е силно затруднено и се осъществява по обходен маршрут

За първи път: Незрящ депутат с куче влиза в 52-рото Народно събрание

За първи път: Незрящ депутат с куче влиза в 52-рото Народно събрание

Иван Янев от „Прогресивна България“ си има партньор - кучето Роувър, което предизвика симпатии и усмивки в пленарната зала