3 Август, 2026

Мексико срази световния шампион Германия с 1:0

Единственото попадение на стадион "Лужники" в Москва бе дело на Ървинг Лозано в 35-ата минута

Мексико срази световния шампион Германия с 1:0 в още един фантастичен мач от Група F на Световния шампионат по футбол в Русия.  Единственото попадение на стадион "Лужники" в Москва бе дело на Ървинг Лозано в 35-ата минута. 

Двубоят започна с много опасна атака за Мексико, но Лозано пропусна да се разпише от няколко метра. Последваха  минути с поделено надмощия, в които и двата отбора организираха по няколко атаки, но тези на Мексико изглеждаха по-опасни. В 35-ата минута, при една от поредните контраатаки, Лозано финтира бранител на Германия и прати топката в мрежата на Нойер. Минути по-късно Кроос можеше да изравни, но силният му удар  тресна гредата.
Близо до попадение за световните шампиони бяха Тимо Вернер, Томас Мюлер и Юлиан Дракслер, но не се получи. 
Другият мач от групата е между Швеция и Южна Корея. Двата тима излизат от 15:00 часа наше време в Нижни Новгород.
 
Сподели:
Бойкот и остра критика принудиха Инфантино да се откаже от продажбата на дял от Световното първенство

Бойкот и остра критика принудиха Инфантино да се откаже от продажбата на дял от Световното първенство

Проектът срещна силна съпротива от страна на УЕФА, редица национални футболни федерации и представители на самата ФИФА.

Футболна Италия и светът скърбят за легендарния Франко Барези

Футболна Италия и светът скърбят за легендарния Франко Барези

"Изключителен шампион, който носи само две фланелки в цялата си кариера: на "Милан" и на “адзурите”. Един романтичен избор, с който той намери място в сърцата на феновете и на милиони италианци", сподели президентът на Италианската футболна федерация Джовани Малаго

ФИФА пред исторически прецедент - отваря врати за частни инвеститори

ФИФА пред исторически прецедент - отваря врати за частни инвеститори

ФИФА плaниpa дa пpoдaдe близo 20% oт дялa в нoвoтo дpyжecтвo. Цeлтa e дa ce пpивлeĸaт мeждy 3,5 и 4,2 милиapдa дoлapa външeн ĸaпитaл

Коментари (0)