17 Май, 2026

​Местан: Глоджево е първият отпор срещу Камората ДПС

​Местан: Глоджево е първият отпор срещу Камората ДПС

Два дни преди втория тур на частичните местни избори за кмет на гр. Глоджево, общ. Вятово, Лютви Местан – председател на ДОСТ, придружаван от лидери на ДОСТ се срещнаха отново с жители на района в подкрепа на водещия на първи тур кандидат на ДОСТ Мустафа Яхя, съобщават от пресцентъра на партията.

В разговорите си с работници от промишлеността и земеделието, както и с педагози в Глоджево Местан благодари за силната подкрепа за Мустафа Яхя на първи тур. Лидерът на ДОСТ сподели, че победата на втория тур е победа в името на равноправието и свободата на глоджевчани, в името на местната грижа за подрастващите.

Гласът за Мустафа Яхя и ДОСТ е бариера срещу предателската политика на ДПС. Победата на Мустафа Яхя и ДОСТ е победа срещу корпоративната, семейна и националистическа провокация, с която ДПС унижава турците и мюсюлманите в България, приобщавайки с цинизъм Слави Бинев и Камен Петков в листите си за народни представители, посочва Местан.

Сподели:

Коментари (0)

Румен Радев заминава за среща с германския канцлер Фридрих Мерц

Румен Радев заминава за среща с германския канцлер Фридрих Мерц

Германия е първата страна, която Румен Радев посещава, след като беше избран за премиер

Бургас поиска да е домакин на "Евровизия 2027"

Бургас поиска да е домакин на "Евровизия 2027"

Кметът на Бургас побърза за заяви домакинство за "Евровизия", след като стана ясно, че България ще приеме конкурса през 2027 г.

Клисурски: Кабинетът да не плаши с апокалипсиси, а запретне ръкави за добър бюджет

Клисурски: Кабинетът да не плаши с апокалипсиси, а запретне ръкави за добър бюджет

Тук се смесват две неща - инфлацията заради войната в Иран и повишените цени на горивата, но от друга страна ПБ умело смесват това с високите цени и въвеждането на еврото, коментира бившият служебен финансов министър