30 Юли, 2026

Местят до Коледа Центъра по наркомании "далеч от хорски очи"

Министър Кирил Ананиев

Хората в „Младост“ да бъдат спокойни, заяви министър Ананиев

Центърът по наркомании, който бе разположен преди месеци в „Младост“, предизвика недоволство от страна на живеещите в квартала. Поради това центърът ще бъде преместен до Коледа от столичния квартал, съобщи в кулоарите на Народното събрание здравният министър Кирил Ананиев, но не разкри къде точно.

„Ще бъде на място, далече от жилищни сгради, детски градини, площадки, училища, на затворено място, където има специализиран достъп, така че всичките тези неща, които ги изпатихме предишния път, да ги няма“, обясни Ананиев. Той посочи, че в момента се извършва ремонт на сградата, където ще бъде преместен центърът, и той ще приключи до 16 декември.

„До 25 декември програмата ще бъде преместена, така че до коледните празници хората в „Младост“ да бъдат спокойни“, обеща здравният министър.
Сподели:
Депутатите решават окончателно за промените в Изборния кодекс

Депутатите решават окончателно за промените в Изборния кодекс

Управляващите дадоха крачка назад и се отказаха от идеята при сертифицирането на машините да участва и МВР, както и отпадането на район "Чужбина

КЕВР ще решава днес за цената на природния газ през август

КЕВР ще решава днес за цената на природния газ през август

Предложението на "Булгаргаз" е за поевтиняване на синьото гориво

Един загинал и 13 ранени при инциденти с тротинетки във Великотърновско за 2026 г.

Един загинал и 13 ранени при инциденти с тротинетки във Великотърновско за 2026 г.

„Пътна полиция” – Велико Търново обясни, че от 1 януари до днес на територията на областта са настъпили 12 произшествия с индивидуални електрически превозни средства. Има 13 ранени и една жертва.

Коментари (0)