Преди дни същото се случи с "Българските Елфи", се казва в пост на страницата на "Продължаваме промяната". И в двата случая, казват от партията, това се случва без предварителен имейл, без обяснение.
Днес, без предупреждение и без мотив, Meta свали Facebook страницата на Асен Василев
За инцидента съобщиха на фейсбук страницата си "Продължаваме промяната".
Преди дни същото се случи с "Българските Елфи", се казва в пост на страницата на партията, предадоха от БГНЕС.
И в двата случая, казват от "Продължаваме промяната", това се случва без предварителен имейл, без обяснение, в разрез със собствените правила на платформата.
Според техническия екип на партията, става въпрос за целенасочено административно премахване под външен натиск.
Подали са сигнал към Meta и очакват отговор. Ще бъдем още по-шумни, заявяват още от ПП.
Още от България
Полк. Диман Георгиев: Радев, дори Лукашенко прозря!!! Кратуно проZта!
"Той заяви, че историческите съдби на беларуския и украинския народ са „тясно преплетени“ и ги свързват вековни традиции."
Вили Лилков: Радев е готов на капитулация за страната ни пред Zлото, нужен е отпор от всички проевропейски партии
"Всякакви допълнителни условия, съображения и разграничителни линии между партиите, които имат претенцията да представляват хора като мен, са вредни и ни отклоняват от целта да изгоним Zлото от българската политика!"
И русофилът ген. Шивиков е с амбиции за президентството - като подгласник на Георги Димов
Кандидатурите им ще бъдат обявени официално утре, в парк-хотел „Москва“