10 Август, 2026

Между 2° и 7° ще са температурите в новогодишната нощ

Ще бъде почти тихо

През последния ден от 2022 г. ще преобладава слънчево време, като в сутрешните часове в низините и по поречията ще има ниска облачност или мъгла. Минималните температури ще са между минус 1° и 4°, в София около 1°.

Вятърът ще е съвсем слаб от запад-северозапад. Максималните температури ще са между 11° и 16°, малко по-ниски в районите с трайна мъгла, в София около 11°. Навръх Нова година ще е предимно ясно и почти тихо с температури между 2° и 7°, в София около 3°.

Над планините ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен северозападен вятър. Температурите няма да се променят съществено и максималната на 1200 метра ще е около 10°, на 2000 метра около 3°.

Над Черноморието ще преобладава слънчево време. Преди обяд по-значителна ниска облачност ще има по южното крайбрежие. Ще духа слаб запад-северозападен вятър. Максимални температури 10-13°. Температурата на морската вода е 9-10°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала. /БГНЕС

Сподели:
Според Демерджиев "няма външна намеса" при взрива в склада на "ЕМКО" в Белица

Според Демерджиев "няма външна намеса" при взрива в склада на "ЕМКО" в Белица

На мястото на инцидента е имало превозно средство, но все още не е потвърдено, че от него е тръгнал огънят

В Пловдив организират протест в памет на зверски убития Георги Кузев

В Пловдив организират протест в памет на зверски убития Георги Кузев

Гражданската проява е израз на подкрепа на семейството му и искане за справедлив процес   

ЕМКО за взрива край Трявна: Човешка грешка е изключена

ЕМКО за взрива край Трявна: Човешка грешка е изключена

От дружеството заявяват, че очакват компетентните органи да установят причините за днешния инцидент

Коментари (0)