27 Юни, 2026

Между 30 и 50 бона отмъкнали апашите от взривения банкомат в Казанлък

Между 30  и 50 бона отмъкнали апашите от взривения банкомат в Казанлък

Извършителите все още се издирват

Четирима маскирани мъже са  взривили банкомата тази нощ в Казанлък. Предполага се, че откраднатата сума е между 30 и 50 хиляди лева, информира БНТ.

Припомняме ви, че обирът бе извършен малко преди 3 часа. Тогава гръм събужда живущите в блок 31 в квартал "Васил Левски".

Крадците са избягали пеш, въпреки че според криминалисти наблизо ги е чакал автомобил. Охранителните камери около мястото не са успели да запишат извършителите. Предполага се, че открадната сума от банкомата е между 30 и 50 хиляди лева.Той е бил зареден в сряда миналата седмица със 70 хиляди лева. От взрива са нанесени материални щети на магазина, където се е намирала машината и са изпотрошени стъклата му.

Извършителите се издирват.
Сподели:
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?

Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?

Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!

Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет

Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет

Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа

Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница

Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница

За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.

Коментари (0)