5 Февруари, 2026

Миа Сантова се връща в новините на NOVA

Миа Сантова се връща в новините на NOVA

Миа Сантова

Журналистката ще се появи на екран през ноември

Миа Сантова се завръща в екипа на Нова телевизия като водеща на следобедната емисия на Новините на NOVA в 16.00 ч. Тя ще се появи на екран през ноември, като част от стратегията на Нова Броудкастинг Груп.

Миа Сантова стартира кариерата си като международен редактор в отдел Новини на Нова телевизия през 1995 г. Познаваме я като водещ в авторско сутрешно публицистично предаване в ТВ7 - "Уикенд с Миа Сантова".

“Най-хубавите 13 години от професионалния ми живот са в NOVA, която още в началото се превърна в мое семейство. Заедно с колегите поставихме началото на една голяма и силна медия. Въпреки раздялата, никога не съм спирала да следя нейното развитие и трансформацията й от телевизионен канал в най-голямата мултиплатформена медийна и технологична компания. За мен е голямо вдъхновение отново да съм част от екипа на телевизията“, споделя Миа Сантова.

Сподели:

Коментари (0)

Вълна от критики и недоволство след промени в статута на буферните паркинги в София

Вълна от критики и недоволство след промени в статута на буферните паркинги в София

Редовните потребители обвиняват общината, че не е наложила контрол върху нарушителите, обявяват се против вдигането на цените с 80% заради това, че вече няма да функционират по схемата "Паркирай и пътувай"

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Дипломатическите и военни провокации, демонстрирани тази седмица, предвещават предстоящи напрегнати преговори - Техеран е решен да обърне нещата и да окаже натиск върху САЩ, докато Тръмп трупа сили в региона в опит да накара Иран да преговаря по неговите условия, пише Wall Street Journal

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Те се подлагат на чудовищна трансформация, за да отговорят на натиска, създаден с цел печалби