27 Юни, 2026

Евгений Михайлов: Не искам да протестирам с тези, които тръгнаха след юмрука на Радев през 2020 г.

Евгений Михайлов: Не искам да протестирам с тези, които тръгнаха след юмрука на Радев през 2020 г.
Евгений Михайлов, снимка: БГНЕС

Евгений Михайлов

Пред президентството щяло да има протест. Няма да отида!
Аз протестирам срещу войната на Путин още от 2014, когато Кремъл окупира Крим!
Протестирам и всеки ден след вероломното нахлуване на Русия в Украйна на 24 февруари 2022!
Протестирах срещу Радев с гласа си през 2016 и 2021г.
Протестирах срещу Радев с включването си в ИК на кандидат президента проф. Анастас Герджиков.
Протестирах срещу служебните правителства на Радев.
Протестирах и срещу правителството на децата на лейтенант Шмид, пардон, на генерал Радев.
Не мога днес да протестирам заедно с тези, които два пъти гласуваха за Румен Радев и особено след изречените от него думи: "Какъв да е Крим? Руски е".
Не искам да съм част от клечащите пред президентсвото в подкрепа на Резидента.
Не мога да съм заедно с тези, които тръгнаха след юмрука му през 2020 на същия този площад.
Не мога да съм с тези, които се кичиха на плакати с надпис  "С вас сме, г-н Президент?
Не мога да съм с тези, които гласуваха срещу военната помощ за Украйна, но нямаха нищо против от облагите от износа на продаваното оръжие и петрол.
Не мога да съм редом до тези, които се подиграха с украинския външен министър.
Не искам да съм с шарлатаните и продавачите на надежда, и промяна, които стопираха страната ни.
Протестирам всеки ден от моята стена тук, с името си, с профилната си снимка и плаката на корицата: ВЕЛИКА УКРАИНСКА ОТЕЧСТВЕНА ВОЙНА, който е там вече цяла година!
Иначе ... времето е хубаво за протести. Топло е. 
Само не разбирам защо протестът не е пред посолството на РуZия...!
Искам да съм редом с хилядите честни хора, но не и с политическите търгаши, които изложиха образа на България пред партньорите ни от НАТО, ЕС и света!
Бил съм на десетки протести с хиляди хора и при минусови температури. Духом и сега съм с тях!
Но много от тях не са днес до Промяната и Радев!
Слава на Украйна! Слава на героите!

Сподели:
Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев

Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев

"Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. евро - Шишков не може да борави с цифри"

Мирчев:  Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев

Мирчев: Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев

"Освещаването на българските бойни знамена няма нищо общо с пропагандата на агресивна война - то не благославя нападение срещу чужда държава, не обявява войната за „свещена“ и не превръща Църквата в инструмент на държавна пропаганда"

Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски

Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски

В 16:19 ч в Районно управление - Карнобат е подаден сигнал от началника на пътническия влак №30133 по линията Карлово - Бургас, че локомотивът на композицията е обхванат от пламъци

Коментари (0)