Това разкри самият той, пускайки снимки на страницата си в Туитър
Милиардерът Ричард Брансън, който бил заедно с компания в къщата си на остров Некер, трябвало сами да се спасяват от урагана Ирма, връхлетял Карибите.
Те не могли да напуснат вилата, тъй като не е имало вариант да се транспортират в опасното време. След като компанията, начело с милиардера, видяла, че ще остане в капана на стихията, решили да се скрият в мазето.
Снимки от това как са преживели урагана, какво са видели и как са изкарали нощта, Брансън е пуснал в профила си в Туитър. Милиардерът и неговите гости се скрили в избата си за вино в имението му. От тях се вижда, че природното бедствие не им се отразило на добрата кондиция и дори намерили време за приятни занимания.
Сър Ричард Брансън е собственик на „Върджин груп“, наброяващ около 400 компании. Състоянието на Брансън се оценява на 4,4 милиарда британски лири.
Междувременно ураганът Ирма причини огромни щети в Карибите и отне живота на седем души. Малкият карибски остров Барбуда е разрушен на около 90 процента от урагана. „Ирма” е от най-високата, пета категория. Ветровете в урагана духат с постоянна скорост от 300 км/ч.
Още от Свят
Украйна е включена в бюджета на Пентагона: Reuters разкри подробности
По-рано Камарата на представителите на САЩ одобри законопроект за продължаване на подкрепата за Украйна
Христо Грозев: Путин е в паника! 3 покушения в Москва за един ден
"Украйна има напълно разбираем мотив да извършва подобни акции, които подкопават настроенията сред московския елит. И това работи", казва той
Тръмп с ново салто мортале! Отмени ударите срещу Иран, петролът поевтиня
Индексът Дау Джоунс Индъстриъл Авъридж (Дау Джоунс) нарасна с 1,7 процента и достигна стойност от 50 753,64 пункта.