Това съобщиха от пресцентъра на министерството на отбраната
Министърът на отбраната Димитър Стоянов и главният изпълнителен директор на „Български пощи“ Филип Алексиев ще пуснат в употреба пощенско-филателно издание, посветено на 110 години от Балканските войни (1912 - 1913).
Това съобщиха от пресцентъра на министерството на отбраната. Церемонията ще се проведе на 27 март, понеделник. На официалното валидиране на марката ще присъства и началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов.
Пощенско-филателното издание се състои от пощенска марка в блок и специален пощенски печат. Събитието е част от програмата на Националния инициативен комитет за отбелязване на 110-ата годишнина от Балканските войни, чийто председател е министърът на отбраната.
Фактор
Това съобщиха от пресцентъра на министерството на отбраната. Церемонията ще се проведе на 27 март, понеделник. На официалното валидиране на марката ще присъства и началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов.
Пощенско-филателното издание се състои от пощенска марка в блок и специален пощенски печат. Събитието е част от програмата на Националния инициативен комитет за отбелязване на 110-ата годишнина от Балканските войни, чийто председател е министърът на отбраната.
Още от България
Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?
Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка
Кирил Петков към Румен Радев: С лафове, хитри фрази и добър ПР не се управлява държава
Когато още не знаеш къде си: всякакви хитреци се опитват да се закачат на държавната хранилка, без дори да се усетиш, затова се вслушайте в критиките на Асен Василев...
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дори когато фалира КТБ и трябваше да бъдат налети милиарди, дефицитът беше доста по-нисък от този на Гълъл Донев, изтъква в интервю за Дарик съпредседателят на "Да, България"