12 Април, 2026

Мишел Обама с документална поредица в Инстаграм

Мишел Обама с документална поредица в Инстаграм

Мишел Обама

Медийната империя на бившият американски президент се разраства с невероятна скорост

Бившата първа дама на САЩ Мишел Обама ще прави документална поредица за видеоплатформата на Инстаграм.

Тя е подписала договор с Ай Джи Ти Ви за поредица, която да разказва историите на четирима колежани първа година. Преди седем месеца продуцентската къща на семейство Обама "Хайър граунд" обяви, че започва работа със "Спотифай" за създаване, продуциране и "предоставяне на гласовете си" за подкасти.

Договорът с видеоплатформата на Инстаграм е пореден успех за бързорастящата медийна империя на семейството на бившия президент на САЩ Барак Обама, отбелязва в. "Гардиън", цитиран от БТА.

Преди тях само вицепрезидентът на САЩ Ал Гор бе в медийния бизнес. Той продуцира документалния филм за климатичната криза "Неудобна истина". След това създаде кабелен телевизионен канал Кърънт Ти Ви, който продаде на "Ал Джазира" през 2013 г. за 500 милиона долара, припомня изданието.

Сподели:

Коментари (0)

 Основана от принц Хари благотворителна организация го съди за клевета

Основана от принц Хари благотворителна организация го съди за клевета

Херцогът на Съсекс се оттегли като патрон през март 2025 г. след публичен конфликт с председателката на борда Софи Чандаука.

Мистериозно видео за спешна хоспитализация на Тръмп взриви САЩ

Мистериозно видео за спешна хоспитализация на Тръмп взриви САЩ

Администрацията на американския президент обяви, че държавният глава е отложил публичните си прояви за деня и няма да говори пред пресата

Крал Чарлз III обърна гръб на жертвите на скандалния Епстийн заради Тръмп

Крал Чарлз III обърна гръб на жертвите на скандалния Епстийн заради Тръмп

Кралското семейство се опитва да запази дистанция от най големия скандал разтърсвал монархията през последните десетилетия