„Моите идеи са от 1990 г. Имах предложение да вляза в парламента от две партии, които са вътре в Народното събрани. Отказах, защото не съм крадец и мошеник. 25 години правя кампании по селата на бабичките и дядовците. Когато казвах, че трябва да се увеличат пенсиите, Мая Манолова и Корнелия Нинова още не бяха в политиката. Така действат мошениците! А двете лидерки на партии претендират, че са национално отговорни, но са стара комунистка и оригинално острие на БСП. Обиден съм и на Мая Манолова, и на Корнелия Нинова, че ми откраднаха идеите“. Това заяви Митьо Пищова пред Faktor.bg. Той коментира социалните мерки и обещания, които заваляха от страна на Мая Манолова и на Корнелия Нинова.
Лидерката на партията „Изправи се, България!“ днес се обиди от липсата на кворум и започна с репертоара си, който слушаме месеци наред – за преизчисляване на пенсиите, за намаляване на депутатските заплати, за намаляване на депутатите в парламента. Това обаче са тези, които Митьо Пищова казва, че от 25 години повтаря, но чак сега са се сетили да ги сложат на масата. Вечният кандидат-президент допълни, че ще се пробва за депутат в следващия парламент.
Още от Смотаняци
Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие
Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“
Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева
Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят
Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж
По думите му България за първи път, откакто е член на ЕС и НАТО, води истински самостоятелна външна политика