28 Февруари, 2026

Млада жена от София пребита до смърт от гаджето й, извършителят сам се предал

Млада жена от София пребита до смърт от гаджето й, извършителят сам се предал

28-годишният мъж я ревнувал, след инцидента сам се предал в МВР

21-годишна жена е била убита в София, след като приятелят й я е пребил. Инцидентът е станал около 14,30 часа в изоставена сграда в кв. "Слатина".

По първоначалнни данни момичето и приятелят й се скарали. 28-годишният мъж я ревнувал. Започнал да я удря, а тя изпаднала в безсъзнание. Мъжът се шокирал и сам подал сигнала до полицията. На място за минути пристигнала линейка, но жената вече била мъртва.

Мъжът е задържан, той е с множество криминални регистрации. Проверява се версията дали двамата не са били зависими от наркотици.

Живущи в къща на метри от инцидента, разказаха пред репортер на "24 часа", че първо забелязали две полицейски коли, а след минути пристигнала и линейката. 

По случая е образувано досъдебно производство, в рамките на което, под ръководството на Софийска градска прокуратура ще се установяват всички обстоятелства около тежкото криминално престъпление.

Днес е Световният ден срещу насилието над жени.

Сподели:

Коментари (0)

Премахнаха фейсбук страницата "Копейкин", роди се нова

Премахнаха фейсбук страницата "Копейкин", роди се нова

Нейното издирване започна преди две седмици от ГДБОП по поръчение на бившия вече вътрешен министър Митов

ГДБОП със спецоперация във Варна: Закопчаха основния наркодилър в района

ГДБОП със спецоперация във Варна: Закопчаха основния наркодилър в района

Иззети са наркотични вещества - пресовки фентанил с тегло 182.77 гр, метамфетамин 21.10 гр, марихуана 59.165 гр, мобилни телефони, везни и 23 730 евро кеш

Външно предупреждава: Не пътувайте до Пакистан и Афганистан

Външно предупреждава: Не пътувайте до Пакистан и Афганистан

Наблюдава се критично влошаване на ситуацията, в резултат на въоръжени сблъсъци между двете страни