15 Януари, 2026

Младежкото ДПС застана твърдо зад Доган

Младежкото ДПС застана твърдо зад Доган

Ахмед Доган

"За нас лидерът на партията е доктор Ахмед Доган"

В Бургас се проведе среща на Младежкото ДПС. На нея бе взето решения за безпрецедентна подкрепа на почетния председател на партията Ахмед Доган.

Младежката организация на ДПС се събра в Бургас, за да вземе отношение по призива на Ахмед Доган за оставките на Делян Пеевски и петима депутати. На срещата присъстваха всички областни председатели на младежките структури на ДПС

„Разговаряхме за целостта на партията под лидерството разбира се на единствения лидер на ДПС - почетния председател д-р Ахмед Доган. За нас лидерът на партията е доктор Ахмед Доган. Никога е нямало съмнения каква позиция да заемаме. Такова тема не съществува в младежката организация.“ - заяви Ибраим Зайденов, председател на младежката организация на ДПС

На срещата присъства и съпредседателят на партията д-р Джевдет Чакъров. Той не пожела да коментира кога ще бъде свикан Централният съвет на ДПС.

„Когато имаме решение ще бъдете уведомени“, беше лаконичен Чакъров пред медиите.

Очаква се среща на младежките структури на ДПС с почетния председател на ДПС Ахмед Доган в лятната резиденция в парка Росенец. /БГНЕС

Сподели:

Коментари (0)

Вече са ясни тримата номинирани за европейски прокурор от България

Вече са ясни тримата номинирани за европейски прокурор от България

Това са Димитър Беличев, Михаела Райдовска и Пламен Петков. Номинациите ще бъдат внесени за одобрение в Министерския съвет, след което ще бъдат изпратени на компетентните органи на Европейския съюз.

Правната комисия гласува против задължаването на избирателите да гласуват с машини

Правната комисия гласува против задължаването на избирателите да гласуват с машини

Предложението на ПП-ДБ за 100% машинен вот получи 6 гласа "за", 7 "против" и 7 "въздържал се".

Теменужка Петкова: Индексираме еднократно възнагражденията с 5%, инфлацията е 3,5%

Теменужка Петкова: Индексираме еднократно възнагражденията с 5%, инфлацията е 3,5%

Заради твърденията на Асен Василев, че инфлацията е била по-ниска, когато той беше финансов министър, Петкова обърна внимание, че през 2022 г. инфлацията, съгласно индекса на потребителските цени в България, е 16,9%.