Всичките са се удавили на неохраняем плаж
Трима души са се удавили в неделния ден в Бургаско. Това съобщиха от областната дирекция на МВР в Бургас, цитирани от БГНЕС.
48-годишна бургазлийка се е удавила в местността Иракли. Съобщението за инцидента е получено около 12.15 ч. в Участък – Обзор към Районно управление - Несебър. Жената дошла на неохраняемия плаж заедно със съпруга си, влязла на 30-40 метра навътре в морето. Въпреки опитите й да излезе от бурното море, бургазлийката не успяла да излезе от водата. Тялото й е извадено от плажуващ мъж от Враца.
44-годишен пловдивчанин се удави в бурното море на плаж "Делфин" до Ахтопол. За случая е съобщено около 14.10 ч. в неделя в Районно управление - Царево. Тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Царево.
Около 17.40 ч. в неделя в Районно управление - Поморие, е получено съобщение за удавен мъж в морето край поморийската местност "Косата". Установено е, че това е 64-годишен софиянец, влязъл малко по-рано да се къпе в морето. Тялото му е открито на пясъчната ивица на неохраняем плаж пред почивна станция "Мак" - Габрово.
Фактор
48-годишна бургазлийка се е удавила в местността Иракли. Съобщението за инцидента е получено около 12.15 ч. в Участък – Обзор към Районно управление - Несебър. Жената дошла на неохраняемия плаж заедно със съпруга си, влязла на 30-40 метра навътре в морето. Въпреки опитите й да излезе от бурното море, бургазлийката не успяла да излезе от водата. Тялото й е извадено от плажуващ мъж от Враца.
44-годишен пловдивчанин се удави в бурното море на плаж "Делфин" до Ахтопол. За случая е съобщено около 14.10 ч. в неделя в Районно управление - Царево. Тялото му е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" при УМБАЛ – Бургас. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Царево.
Около 17.40 ч. в неделя в Районно управление - Поморие, е получено съобщение за удавен мъж в морето край поморийската местност "Косата". Установено е, че това е 64-годишен софиянец, влязъл малко по-рано да се къпе в морето. Тялото му е открито на пясъчната ивица на неохраняем плаж пред почивна станция "Мак" - Габрово.
Още от Улицата
Проф. Рачев: От днес за 5 дни пускаме големия грил...
Климатологът предупреждава, че бруталната жега от Западна Европа ще атакува и Балканите, времето е само за почивка
Български пробив в световния AI: Докторант от Софийския университет с престижно отличие
Разработката на Иво Петров е важна стъпка към създаването на по-надеждни AI системи за задачи, изискващи сложни разсъждения и висока степен на точност
Добра новина за шофьорите: Край на ремонтите по АМ "Тракия" в област Ямбол и София
Единственият участък от магистрала „Тракия“, на който продължава да се работи, е в област Стара Загора, където се ремонтира платното за София, в отсечка с дължина от 21 км, между 208-и и 229-и км