5 Декември, 2025

Знакът на Очите: Пак забиват кирки в Мерцедеси край морето

Знакът на Очите: Пак забиват кирки в Мерцедеси край морето

Във Варна лъскав Мерцедес Cls 63 amg осъмна със забити 2 кирки в капака

Два мерцедеса бяха маркирани със забити кирки в предниците в последните 2-3 дни в отделни акции първо в Несебър, а сега и във Варна. 
В понеделник Мерцедес Е270 CDI осъмна с две забити кирки в Стария Несебър. Немското возило, което е с пловдивска регистрация, е ползвано от постоянно пребиваващ в България гръцки гражданин, уточни flagman.bg..
Той паркирал автомобила късно вечерта на северния паркинг в старата част на града, а на сутринта го намерил със забити кирки в предното панорамно стъкло и в предния капак на колата.

Във Варна пък лъскав Мерцедес Cls 63 amg осъмна със забити 2 кирки в капака на паркинг пред магазин за гуми в “Младост”, в близост до бившото “Пикадили”. Снимката бе разпространена в социалната мрежа и предизвика множество догадки и коментари за причините, предизвикали вандалския акт. 

В по-далечните времена подобно предупреждение се считаше за знак от подземния свят, че притежателя на колата е “сгазил лука”. През бурните години на прехода забиването на кирки в колата се считаше за “бургаски патент”, въведен преди години именно от групи, близки до печално известния Димитър Желязков-Митьо Очите, припомня novavarna.net.
 
Сподели:

Коментари (0)

Бил Гейтс: Съкращаването на помощта доведе до трагичен ръст на детската смъртност

Бил Гейтс: Съкращаването на помощта доведе до трагичен ръст на детската смъртност

Намаленията означават, че броят на децата, които умират преди да навършат 5 години, се очаква да се увеличи до 4,8 милиона тази година, което е с 200 000 повече от 2024 г., според годишния доклад Goalkeepers на Фондацията „Гейтс“

Младежи от училищата в Тетевен зарадваха с подаръци потребителите на Дневния център за лица с увреждания 

Младежи от училищата в Тетевен зарадваха с подаръци потребителите на Дневния център за лица с увреждания 

Инициативата има за цел да възпита младите хора към уважение и толерантност към хората в неравностойно положение, да бъдат приемани със своите различия и възможност да са полезни за обществото

Лаура Кьовеши откри новия офис на Европрокуратурата в София в отсъствието на Сарафов

Лаура Кьовеши откри новия офис на Европрокуратурата в София в отсъствието на Сарафов

Той се намира на столичния булевард "Александър Стамболийски"