Руски турист беше хоспитализиран в тежко състояние след конфликт с полицаи в турския курорт Анталия. Инцидентът се е случил в един от търговските центрове на курорта.
Охраната е помолила за документи руснака. Тогава Владислав Раджа е ударил полицая в лицето. След това са пристигнали служители на реда на мястото на инцидента и са арестували агресивния турист от Русия. Според предварителните данни, по време на задържането Раджа е паднал и е загубил съзнание, след като е ударил главата си на пода. Съобщава се, че той е бил в състояние на наркотична интоксикация. Раджа и раненият полицай са били отведени в болницата.
Един от задържаните е казал, че Раджа е искал 120 000 турски лири, с които е трябвало да си купи кола, но те не са му били отпуснати. Именно заради това той е изгубил контрол. Полицаите разследват инцидента и преглеждат записите от видеокамерите в мола.През юли стана известно, че трима руски туристи са задържани в провинция Анталия, защото са се опитали да почиват безплатно в местен четиризвезден хотел. От Русия все още няма коментар по случая.


Коментари (0)