23 Декември, 2025

Н.Пр. Херо Мустафа гостува на езиковата гимназия в Хасково

Н.Пр. Херо Мустафа гостува на езиковата гимназия в Хасково

Херо Мустафа, снимка:БГНЕС

Американският посланик разговаря с учители и ученици в средното училище

Посланикът на Съединените американски щати Херо Мустафа посети хасковската Езикова гимназия “Проф. д-р Асен Златаров”, предаде  БГНЕС.

Посланик Мустафа бе посрещната на входа на гимназията от ръководството на училището, начело с директора Деян Янев. След това във фоайето на училището дипломатът бе посрещнат от ученици с питка и изпълнение на химна на гимназията от хористите в училището.

Херо Мустафа проведе среща с учителите и учениците.

Посещението й е във връзка с гимназистката Нели Генова, която е спечелила конкурс “посланик за един ден”, организиран по повод Международния ден на жените. Херо Мустафа е изявила желание да посети училището, където Нели Генова учи. 
Сподели:

Коментари (0)

Почина последното величие от времето на Тодор Живков

Почина последното величие от времето на Тодор Живков

В началото на тази година Георги Йорданов бе отличен от президента Румен Радев с орден „Стара планина“ (първа степен) за изключително големи заслуги в областта на българската култура и изкуство

Дядо Коледа кацна на авиобаза "Безмер" с военен самолет Су-25

Дядо Коледа кацна на авиобаза "Безмер" с военен самолет Су-25

С добрия старец дойдоха Снежанка и малки елфи, които допринесоха за празничното настроение. По-късно те се включиха в тържеството, като пристигнаха и с хеликоптер.

БНБ отваря касите си събота, 27 декември заради евромонетите

БНБ отваря касите си събота, 27 декември заради евромонетите

Желаещите ще могат да посещават централата на банката или касовия център в столицата от 8:30 до 15:45 ч