„Имах телефонен разговор с американския си колега и се договорихме да се обаждаме по всяко време, за да обсъждаме въпроси от взаимен интерес“
Началникът на руското външно разузнаване Сергей Наришкин заяви, че е разговарял с шефа на ЦРУ Джон Ратклиф, което по думите му което бележи нов "официален обмен" след първия им телефонен разговор в средата на март на фона на сближаването между Москва и Вашингтон, съобщава РСЕ.
„Имах телефонен разговор с американския си колега и се договорихме да се обаждаме по всяко време, за да обсъждаме въпроси от взаимен интерес“, каза Наришкин пред руската държавна телевизия, без да дава повече подробности за разговора си с шефа на ЦРУ. /БГНЕС
Още от Свят
Нетаняху го очаква политическа забрава след провала на войната с Иран
Лидерът на Израел ще бъде заклеймен като човек, който хвърли Близкия изток в нескончаеми войни в този регион
Огнен ад под звуци на сирени: Масирани въздушни удари поразиха Украйна и Южна Русия
При взаимната размяна на удари са поразени цивилни обекти и жилищни райони дълбоко в тила на Украйна и контролираните от Русия територии
Беларуска опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война
Освен това военните разходи са се увеличили петкратно за последните четири години, а военно-промишленият комплекс на страната е интегриран с руския