Шефът на Държавната агенция за разузнаване ген. Драгомир Димитров става генерален консул на България в Мюнхен.
Предложението е гласувано на закрито правителствено заседание преди седмица и е изпратено до президента Румен Радев за съгласуване.
Ген. Димитров оглави разузнаването през 2012 година, припомня "Дарик".
Фактор
Предложението е гласувано на закрито правителствено заседание преди седмица и е изпратено до президента Румен Радев за съгласуване.
Ген. Димитров оглави разузнаването през 2012 година, припомня "Дарик".
Още от България
Поптодорова: С политика хем-хем няма да стане, България е приела Киевската декларация
Формулата тук е не: ние приветстваме, ние призоваваме, не – ние приемаме, това е терминът, с който се описва приемането и на закон в парламента. Това е процедура, която е приключила, за да се стигне до: ние приемаме декларацията, каза вицепрезидентът на Атлантическия клуб.
Слънчево и юлски горещо, следобедни дъждове ще разхлаждат планинските места
Максималните температури - между 32° и 37°, в София - около 32°. В планините преди обед ще е слънчево. По Черноморието - предимно слънчево, следобед с временни увеличения на облачността, но без валежи.
Радев с нов лупинг: Партньорството с „Райнметал“ е пример за сътрудничеството с Германия
Това заяви министър-председателят по време на срещата си с делегация от федералната провинция, водена от Томас Щробъл, председател на Ландтага (парламента) на Баден-Вюртемберг