22 Февруари, 2026

Нидал Алгафари описа работата на депутатите със стар сватбарски виц

Нидал Алгафари описа работата на депутатите със стар сватбарски виц

Нидал Алгафари

Нидал Алгафари

Приятели, като гледам или слушам през последните дни, деянията на народните ни представители и се сещам за стар анекдот.

Поканили беден роднина на сватба. Седнал той в края на дългата маса. Хапнал. Пийнал. Някой почукал с вилица по кристална чаша пред него. Настанало мълчание. Свирачите спрели да свирят.
– Ще дам на младоженците двустаен апартамент. – провикнал се свекърът.
Гордо се изправил тъстът и той почукал с вилицата та да се чуе.
– Ще дам автомобил на младоженците. 
Още не седнал и се изправила свекървата.
– Аз пък ще дам спестовна книжка с десет хиляди лева. – провикнала се да я чуят и в съседната махала.
– И аз ще дам пералня, съдомиялна и фритюрник – ударила по масата тъщата.
И така един през друг ставали и обещавали.
Непознатият ръчнал седящия до него и го попитал:
– Къде са даровете?
– Сега ги обещават пък сетне ще ги дават! – отговорил му съседът.
– Аха! – поклатил глава непознатият и станал – Аз ще дам десет хиляди долара, наниз от златни пендари, два мобилни телефона и три телевизора.

Така и нашите избраници. Наддават пенсии за най-големия електорат. Съблазняват го. Мазнят му се, ама нали старите човеци казват: Думите са безплатни!

Сподели:

Коментари (0)

Една година без Иван Ибришимов - невинните предателства продължават

Една година без Иван Ибришимов - невинните предателства продължават

Да осветим ролята на Русия в българската вътрешна политика и безнаказаността за националните предатели от век и кусур насам

От фронта в Украйна: Благодарим за подкрепата, България! Вашата топлина остава в сърцата ни!

От фронта в Украйна: Благодарим за подкрепата, България! Вашата топлина остава в сърцата ни!

Пастор Ангел Пилев отбеляза, че  помощта, която изпраща на Украйна, е дело на народа на България, на свободомислещите българи

Цицелков: Слава Богу, че не ме свързаха с дете, или не дай Боже, с пингвин

Цицелков: Слава Богу, че не ме свързаха с дете, или не дай Боже, с пингвин

"Няма да подам оставка от ОС на ЦИК! Ще сърфирам по сълзите на тези, които ще са разочаровани, че не могат да правят нарушения на изборите" реабилитиран съм, не съм извършил нарушения", заяви той