20 Декември, 2025

Николай Нанков: Пътища, започнати от ГЕРБ, днес ги пускат с фанфари!

Николай Нанков: Пътища, започнати от ГЕРБ, днес ги пускат с фанфари!

Николай Нанков

Снимат се на участъци, ама темпото им на работа е плачевно, написа бившият регионален министър

"Напънала се планината и родила мишка! И служебната власт така - за две години по 7 км, по 7 км. Все пътища, започнати при управлението на ГЕРБ, които трябваше да са отдавна готови, а те днес ги пускат с фанфари! Снимат се на част от участъци от магистрала “Европа” и Мездра-Ботевград, пуснаха и обхода на Бургас в едната посока след почти 2 години закъснение. Ама темпото им на работа е плачевно", това написа в своя facebook профил депутатът от ГЕРБ-СДС Николай Нанков.

Той коментира още, че за две години служебното правителство не е проектирало и построило нищо.

"Няма да му е лесно на следващия регионален министър - доста работа се е натрупала. Но, въпреки некадърното управление, да не си разваляме настроението за празниците", допълни той и пожела светъл Великден.

nankozhf.jpg

Сподели:

Коментари (0)

Движение „Трети Март“ прави партия: Приемаме Радев за свой неформален лидер

Движение „Трети Март“ прави партия: Приемаме Радев за свой неформален лидер

Бъдещата партия се определя като гражданска общност с мисия да защитава независимостта на България, националната идентичност и традициите

"ДПС - Ново начало": Освобождаването на директора на 138-о училище е заради политически чадър

"ДПС - Ново начало": Освобождаването на директора на 138-о училище е заради политически чадър

"Съдебният състав, постановил освобождаването, обаче не демонстрира очакваната чувствителност към реакцията на родителите и учителите, които остро осъждат всеки, който е злоупотребил с деца."

Засилено присъствие на МВР по пазарите, търговските центрове и магистралите

Засилено присъствие на МВР по пазарите, търговските центрове и магистралите

В столицата, освен традиционното присъствие в града, са осигурени и още наряди, които да подпомагат силите на реда в района на Централната гара, коледните базари и големите търговски центрове и летището