Николай Нанков: "Промяната" ни докара до този абсурд, очаквам да бъдe наказана от избирателите на 2 април
Доказано‼️Българите ядем едни от най-скъпите храни в цяла #Европа! Не че не го знаехме, но сега го потвърди и служебният кабинет чрез портала си, в който се сравняват цените у нас и в други страни-членки на ????????ЕС. Има поне 6 продукта, които се продават по-евтино в много европейски държави, отколкото в Българи, отбелязва и в. “24 часа”.
Да не би българите да сме най-богатите, че да си купуваме пакетче масло в магазина за средно 7, 3, 6 лв., а „бедните“ германци да си го взимат същото за 2, 5 и 0 евро? Ножицата между доходи и цени в #България се отваря все повече и отдавна усещането за нищета не е било толкова тежко.

8% от българите се ограничават от основни храни, плодове и зеленчуци, показа и изследване на „Галъп“ отпреди няколко дни!
Ще го повтаряме непрекъснато! С непознаване на принципите на работа на държавата, икономиката и парите, „Промяната“ „храниха“ инфлацията и не осъществяваха контрол на пазара. Така ни докараха до сегашния абсурд. Отговорността е изцяло тяхна и аз съм убеден, че на 2 април ще получат “обратна връзка” от избирателите - ще бъдат наказани за бедите, които причиниха.

Още от България
Георг Георгиев: Радев поля всички с леден душ - подкрепата за Украйна ще бъде ревизирана
"Тревожно намерение, което ще следим с внимание дали ще бъде потвърдено и в самите предстоящи разговори с партньорите в Брюксел утре"
Йотова: Това е началото. Ще чакаме до средата на юни, за да може цялостната реформа да влезе в действие
"Когато реша да го оглася, ще дойда да го направя в Стара Загора", коментира тя по темата дали ще се впусне в битката за президент на идващите избори
Арх. Стоян Петков за незаконното строителство във Варна: До края на 2023 г. не е забит и един пирон, всичко е след това
"Контролът е бил в ръцете на Коцев в качеството му на кмет"