Нинова реагира на изказването на лидера на ГЕРБ от по-рано днес, който каза, че "естествените партньори са тези, които бяхме в „сглобката“, плюс БСП и ИТН".
Заличената от съда Нинова като партиен лидер коментира иронично, че Борисов днес е успял "да закачи на колана си скалпа на БСП".
По думите й времето е доказало истинността на нейната битка и тази на хората, които я подкрепят - да спасят БСП от задкулисието и от лидера на ГЕРБ, който обича да прегръща всяка партия.
Нинова посочи, че единственото нещо, което се е променило от конгреса на ГЕРБ, когато БСП е била абсолютно неприемлив партньор, е фактът, че тя вече не е председател на БСП. Нинова загатна също, че очаква да бъде изключена заедно с хората, които я подкрепят, и от парламентарната група на „БСП за България“.
Още от България
Радев: Пет вертолета и „Спартан“ са в готовност в случай на опустошителни пожари
Премиерът подчерта, че са взети превантивни мерки и институциите работят с повишена отговорност към обществото
Бутат 20 незаконни строежа в Стара Загора
Старозагорският кмет каза, че действията на Общината не са свързани с етническата принадлежност на живеещите в квартала, а с необходимостта да се спазва законът
Пловдивската полицията разследва жестоко убийство на млад мъж в Съединение
По първоначални данни след като жертвата е била убита, тялото е разфасовано. Трупът е престоял няколко дни в чувал и е открит снощи.