Нинова почерпи журналисти с бонбони за ЧРД, екипът й отвърна с шарж - лидеркато като рицар на кон
Тя благодари за пожеланията, цветята и любовта, която й дават хората
Корнелия Нинова почерпи с бонбони представителите на медиите, които отразяват работата на социалистическата партия.
Лидерът на БСП днес има рожден ден - навърши 49 години.
Председателят на социалистите пристигна в пресцентъра на „Позитано“ 20 малко преди началото на пресконференцията, свикана за 14 часа. И макар Нинова да не участва в събитието поради други ангажименти, но не пропусна да уважи представителите на четвъртата власт, като ги почерпи за рождената дата.
"Благодаря за хилядите пожелания, за прекрасните цветя и любовта, която ми давате, по случай 49-я рожден ден. Бъдете и вие здрави, уважавани и обичани", написа Корнелия Нинова на страницата си в социалната мрежа.
От една от снимките, които качи в социалната мрежа лидерът на БСП, се вижда какъв е подаръкът, който е получила от екипа си - шарж! На картината Нинова е изобразена като рицар на кон, на чийто щит е емблемата на БСП.
Още от Клюки
Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия
През 2025 г. той многократно публикува послания, в които се обявява за нацист и възхвалява Адолф Хитлер
На Бил Гейтс му излезе име: Най-големият частен собственик на земеделска земя в САЩ
Големите поземлени владения на Гейтс привлякоха вниманието, след като той публикува карта в Instagram с местоположението на земеделските му земи в страната
Тайна сватба на Кристиано Роналдо: Появиха се първи подробности
„Свидетелството за брак на Роналдо и Джорджина потвърждава, че на церемонията са присъствали само четирима свидетели и децата на двойката