17 Декември, 2025

Нинова се хвали, че единствени имат програма за евровота, но никой не я е видял

Нинова се хвали, че единствени имат програма за евровота, но никой не я е видял

Корнелия Нинова

Партийният лидер се готви за победа на БСП

„Имаме възможност за победа на предстоящите Европейски избори”, заяви председателят на БСП Корнелия Нинова по време на работна среща с Иън Макникъл, политик от Лейбъристката партия, бивш неин дългогодишен генерален секретар и член на Камарата на лордовете. Това съобщиха от пресслужбата на партията.

Нинова е изтъкнала проблемите на България, свързани с доходите, неравенствата, здравеопазването,  корупционните практики с евросредства.

"Нашите евродепутати ще отстояват в бъдещия Европарламент еднакъв стандарт в храните, еднакви права на българите с тези на другите европейци, минимална европейска заплата и пенсия, младежка гаранция за работа на младите хора", е казала тя и е допълнила:

„Ние сме единствената партия с програма за европейските избори. За нас на първо място е какво ще правим там, как ще отстояваме българския интерес. Искаме дебат за Европа, но няма с кого".

Досега не сме видели подобна програма, но най-вероятно Корнелия Нинова говори за "Визия за България", която се опитва да пробутва и като програма за европейските избори.

Сподели:

Коментари (0)

11 камери следят учениците в тоалетните на 138 СУ, записите отивали в телефона на директора

11 камери следят учениците в тоалетните на 138 СУ, записите отивали в телефона на директора

Едното обвинение е за създаване на порнографски материали с непълнолетни

ДПС-Ново начало: Следват Гьобелсовия принцип, когато говорят за охраната на Пеевски

ДПС-Ново начало: Следват Гьобелсовия принцип, когато говорят за охраната на Пеевски

аа

Теменужка Петкова: Асен Василев съсипа публичните финанси, доведе до колапс финансовата система, но  ГЕРБ ще подкрепи предложението му

Теменужка Петкова: Асен Василев съсипа публичните финанси, доведе до колапс финансовата система, но ГЕРБ ще подкрепи предложението му

Тя обяви, че ще подкрепят предложението на лидера на ПП за индексация на доходите,, осъзнавайки всички рискове за финансите на страната.