11 Август, 2026

Нов трус удари Албания

Нов трус удари Албания

Няма разрушения и пострадали

Албания беше разтърсена от ново земетресение, този път от 4,3 степен по скалата на Рихтер, съобщава Европейският сеизмологичен център.

То е регистрирано в 9:26 ч. местно време (10:26 българско време) и на 25 км северозападно от столицата Тирана и на 10 км от град Вора. Огнището е на дълбочина 10 км.

Няма непосредствени съобщения за пострадали или разрушения.

Сподели:
Тагарев: Правителството крие информация за дрона!  Радев  харчи с лека ръка отношенията ни с Украйна

Тагарев: Правителството крие информация за дрона! Радев харчи с лека ръка отношенията ни с Украйна

"Може да е дрон, който е овладян от руски структури, предаден на групи, които са го изстреляли с идеята да тестват системата ни за сигурност, реакцията ни, включително и психологическата реакция", коментира още той.

Русия освободи бивш американски морски пехотинец, прекарал над 4 г. в затвора при нечовешки условия

Русия освободи бивш американски морски пехотинец, прекарал над 4 г. в затвора при нечовешки условия

Гилман беше един от най-малко осем американски граждани, които все още се намират в руски арест след серията широко отразени размени на затворници между Москва и Вашингтон

САЩ продаха за скрап два санкционирани петролни танкера, свързани с Русия

САЩ продаха за скрап два санкционирани петролни танкера, свързани с Русия

През януари американската брегова охрана и военни специални части задържаха кораба Era под руски флаг във водите южно от Исландия, слагайки край на продължилото няколко седмици преследване в Атлантическия океан.

Коментари (0)