17 Януари, 2026

Нова телевизия мести късните си новини

Нова телевизия мести късните си новини

Емисията ще е със същия начален час, както на БНТ

Нова телевизия ще излъчва късните си новини с нов начален час от 28 януари, понеделник. Вечерната емисия ще започва в 23:00 вместо в 23:30, както досега. Водещ на късните новини от понеделник до петък ще е Надежда Узунова.

„Като предпочитан източник на информация, Новините на Нова не спират да следват ритъма на зрителите. Професионалната ни преценка за промяната на часа е свързана и с динамиката на събитията в делничните дни. Със смяната на началния час ще предложим и още по-задълбочен поглед към най-важното от деня“, коментира главният изпълнителен продуцент на новините Даниел Чипев.

Късните Новини на NOVA ще продължат да се излъчват и по Радио NOVA NEWS.

След промяната емисията на Нова ще е със същия начален час, както на БНТ. bTV излъчва късните си новини в 23:30.
Сподели:

Коментари (0)

Промяна в графика: правната комисия ще заседава след края на пленарния ден

Промяна в графика: правната комисия ще заседава след края на пленарния ден

В рамките на днешния парламентарен контрол са включени само два въпроса - един към министъра на регионалното развитие Иван Иванов и един към заместник министър-председателя Гроздан Караджов

Германия изпраща призовки за набор на военослужещи

Германия изпраща призовки за набор на военослужещи

Писмата съдържат QR код и 16-цифрен код за достъп до онлайн въпросник, наречен „Военна служба“. Мъжете са длъжни да го попълнят за 4 седмици; участието е доброволно за жените.

Кошмар в София: Пожар взе живота на майка и двете й деца

Кошмар в София: Пожар взе живота на майка и двете й деца

В момента огънят е овладян, установяват се причините за трагичния инцидент