След предупреждение на израелската армия за евакуация и след тежките нападения над „бастиона на Хизбула“ предишната нощ, бяха нанесени нови израелски удари по обекти на терористите в южните предградия на Бейрут.
Официалната Национална информационна агенция съобщи за „два последователни удара в близост до района на "Харет Хрейк“, като кадри на АФП показаха силен дим, издигащ се от две места, предаде БГНЕС.
Говорителят на израелската армия Авичай Адрае заяви в социалната медийна платформа X, че военните ще се насочат към „съоръжения и интереси“ на "Хизбула" в южните предградия, като спомена конкретно няколко места.
Още от Свят
Цялата морска доктрина на Русия ще се разпадне, ако „Адмирал Кузнецов“, който е на 40 години, не излезе в морето
Единственият руски самолетоносач отдавна е символ на технически неизправности и неуспехи
Зеленски към Тръмп: Да сключим сделка
„Трябва да спрем Путин и да защитим това, което имаме - много богатия регион на Днепър, Централна Украйна“, каза той
Тръмп посрещна "горещо" премиера на Япония, заплаши го с нови мита
Шигеру Ишиба подчерта, че страната му е най-големият инвеститор в САЩ и ще увеличи разходите синия.