30 Април, 2026

"Автомагистрали Черно море" подновяват протеста си заради неизплатени задължения

"Автомагистрали Черно море" подновяват протеста си заради неизплатени задължения


От шуменската фирма "Автомагистрали Черно море" подготвят протест заради неизплатени суми към тях. Те отлагаха протестни действия, тъй като очакваха Народното събрание да вземе решение през миналата седмица, но това не се случи.

Служители от фирмата коментираха, че финансовото състояние на фирмата се е влошило, като не са изплатени заплати за февруари и март.

Ето защо от КНСБ организират протест в сряда на Дунав мост в Русе, на Айтоски проход и Ришкия проход.
Сподели:

Коментари (0)

 Асен Василев:  На президентските избори ПП и ДБ ще се явят заедно

Асен Василев: На президентските избори ПП и ДБ ще се явят заедно

„Това не е някаква драматична стъпка, а нормална еволюция“, заяви лидерът на ПП.

Откриха нарушения на строителния обект в Бургас, където загина служител от свличане на земна маса

Откриха нарушения на строителния обект в Бургас, където загина служител от свличане на земна маса

Мъжът е подменял ВиК съоръжения на улица в центъра на града. Той е влязъл в близо триметров изкоп, когато внезапно се е свлякла земна маса.

Кирил Петков: Нека мислим по-позитивно.  Може да има и ползи от раздялата с "ДБ"

Кирил Петков: Нека мислим по-позитивно. Може да има и ползи от раздялата с "ДБ"

Според мен определения като „градска интелигенция", „градска десница" или „хората от жълтите павета" са твърде ограничаващи