"Оказва се, не е било трудно да си Юда - да не се колебаеш за тридесет сребърника с целувка да предадеш хората си! Оказва се, не е било трудно и да си Пилат - всеки път, когато нещата станат трудни, си "измиваш ръцете". Да не поемаш отговорност нито за действията си, нито за живота си", написа във Facebook премиерът Бойко Борисов.
"Затова Христос е един - разпъван ежедневно заради онези, които обичал и пак прошепнал от кръста: “Отче прости им, понеже не знаят що правят"! Велика събота е, да бъдем смирени!", завършва той.
Още от България
България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2
Преди началото на летния сезон вече 3 милиона души са преминали през границата
"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация
Вчера за лечение в Германия беше транспортирано 12-годишно момиче с рядко заболяване на кръвта, а във вторник - пак в германска клиника беше настанено 16-годишно момче с чернодробна недостатъчност. Лечението в трите случая ще бъде заплатено от Здравната ни каса.
Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана
"Дигиталният портфейл ще е за всички - никой няма да може да влиза в социални мрежи без него - важно уточнение е, че това ще е напълно безплатно"