Няма да подам оставка от партията, каза Борисов.
„Президентът Румен Радев раздели нацията преди година и половина”, заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в Нова Загора.
„Радев днес видя разликата”, каза Борисов.
„Коварният номер, който са замислили на Радев, е да не изтеглят нов дълг. Знаят, че отиваме на избори, и не искат Радев и служебното правителство да имат пари”, каза още Борисов.
„Свали ви корупцията", обърна се Борисов към управляващите.
„Преча им защото нямат победа срещу мен. Нито Атанас Атанасов, нито Корнелия Нинова. Атанасов каза, че са направили повече отколкото аз за 12 години. Прав е – токът поскъпна 5 пъти, газът също поскъпна, нафтата и бензинът са почти двойни. Корнелия Нинова да каже защо е 7 лева олиото”, каза лидерът на ГЕРБ.
Той отново попита управляващите „кой им е привнесъл инфлацията”.
Борисов смята, че ГЕРБ нямало да позволи поскъпването на петрола, нафтата и газа.
"ПП вкараха посредници. Така по половин милиард на месец отиват в чужбина", каза лидерът на ГЕРБ.
„Какво искате от мен, какво ви преча? Това ви каза и президентът Плевнелиев сутринта – как да си оставя моето отроче ГЕРБ. Няма да подам оставка от партията”, каза Борисов.
Още от България
Евакуираха по спешност столичен мол
По информация на намиращи се в търговския център хора, евакуацията е извършена незабавно, като всички са били изведени извън сградат
МВнР настоятелно съветва българите да не пътуват до Куба
Има затруднения с медицинското обслужване, градския и междуградския транспорт, все по-ограничени са и възможностите за напускане на страната, аргументират се от МВнР
Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица
В позицията на Демократична България по съдебния казус между Георги Гергов и държавата се отправя призив към премиера Румен Радев да изпълни обещанието си, че ще се бори с олигархията