25 Февруари, 2026

Божков от Дубай: Защо съветник на Борисов всеки месец посещаваше офиса ми? Арнаудова: Спестява истината

Божков от Дубай: Защо съветник на Борисов всеки месец посещаваше офиса ми? Арнаудова: Спестява истината

Хазартният бос Васил Божков, който има повдигнати от прокуратурата 19 обвинения за престъпления, атакува днес от Дубат с нова порция въпроси. На страницата си във фейсбук Божков написа: „През последните години Севдалина Арнаудова е посещавала офиса ми на ул.“Московска“43 ежемесечно. Тя не пуши пури.
Бойко, ще намериш ли поне малко достойнство да кажеш защо я пращаше?
#БъдетеЗдрави”.
Севдалина Арнаудова е съветник в политическия кабинет на министър-председателя Бойко Борисов и завежда връзките с обществеността.

Час по-късно Арнаудова отговори на атаките на клиента на прокуратурата:

"От момента, в който работя за българското правителство, всичките ми срещи с български бизнесмени са били в изпълнение на служебните ми задължения и са заснети от камера и микрофон не само от мен самата, а и от десетки медии.
Познавам г-н Васил Божков отдавна и не само аз, а и членове на моето семейство, един от тях до скоро беше негов служител. Не очаквах такава манипулация на истината. Не очаквах, че ще превърне личните отношения в защитна теза.

И да, когато съм се виждала с Вас, г-н Божков, съм била наясно, че Вие сте с камера и микрофон, а аз не съм. И не аз съм искала от Вас, Вие се предлагахте! Не е мъжко да спестявате тази част от истината, вярно е, че беше отдавна преди повече от 6-7 години. Съжалявам, че помните избирателно! Аз обаче помня добре, не само първите ни срещи, но и последната - в централата на ПП ГЕРБ Ви посрещнах с г-н Флориан Скала - главен изпълнителен директор на bTV!

И Вие #БъдетеЗдрав"



Сподели:

Коментари (0)

Атанас Славов: Битката в съдебната система ще е спечелена, когато си върне доверието на гражданите

Атанас Славов: Битката в съдебната система ще е спечелена, когато си върне доверието на гражданите

Не изключва Борислав Сарафов да има съдбата на Иван Гешев, прокуратурата действа като шпицкоманда

Служебното правителство смени и шефа на АПИ

Служебното правителство смени и шефа на АПИ

На мястото на досегашния председател на УС Йордан Вълчев е назначен Стоян Николов - като изпълняващ длъжността

Пореден протест на "Правосъдие за всеки" - отново поискаха оставката на Сарафов

Пореден протест на "Правосъдие за всеки" - отново поискаха оставката на Сарафов

Протестиращите искат "правосъдие за всеки и правосъдие навреме" - "в конкретен срок, а не в разумен"