"На тези избори се оказа, че БСП се бори не за първото, а за второто място", коментира пред бТВ политологът Татяна Буруджиева.
Тя критикува националното ръководство на БСП, конкретно Корнелия Нинова и председателя на предизборния щаб на БСП Кирил Добрев.
"Нинова ушна едни букети и цяла кампания се разхождаше с тях, това видяхме като нейно участие в кампанията на Мая Манолова, а Кирил Добрев изобщо не го видяхме", заяви тя.
Още от България
Радев: Докато някой ни атакуват от плажовете, ще продължим да работим по същия начин
Премиерът е категоричен, че не лъжат европейските ни партньори и категорично България не е в изолация
Променят средносрочната бюджетна прогноза за 2026–2028
Предвидено е министрите да обсъдят и отпускането на допълнителни средства по бюджета на Народното събрание за 2026
Росен Стоянов: Въпросът е защо се издигат некачествени кандидати за президент
Толерансът към това управление ще свърши когато хората се върнат от ваканция и се изправят пред новите предизвикателства