7 Юни, 2026

Даниел Смилов: Време е под карантина да бъдат сложени и някои професорски суети и журналистически изцепки

Даниел Смилов: Време е под карантина да бъдат сложени и някои професорски суети и журналистически изцепки
Даниел Смилов

„От проточилия се "брифинг" на Съвета+Щаба+Борисов ми стана ясно основно, че професор Костов скоро не е ходил нито в Националната галерия в Лондон, нито в Ермитажа. Както и че трябва да си посетил определени части на Виена, за да разбереш как да си миеш ръцете”, казва в свой ироничен коментар във фесбук политологът, след поредната изява на Съвета към премиера и Щаба за борба с коронавируса.

„Време е някои медийни активности, професионални суети и журналистически изцепки да бъдат карантинирани”, предлага Даниел Смилов.

Сподели:
БСП: Даваме три месеца на Радев

БСП: Даваме три месеца на Радев

"Искаме прозрачност за ключово важни решения. Въпросът за визите няма връзка със самолетите“, коментира Крум Зарков

БЗНС осъди опитите България да бъде превърната в център на омраза срещу украинския народ

БЗНС осъди опитите България да бъде превърната в център на омраза срещу украинския народ

"За да успее властта на Радев да се представи като миротворец във външнополитически план, към българското общество са насочени множество координирани и очевидно добре финансирани стратегии за формиране на негативни нагласи срещу Украйна", пише в декларацията

Димитър Стоянов отива  в Кипър за среща на министрите на отбраната в  ЕС

Димитър Стоянов отива в Кипър за среща на министрите на отбраната в ЕС

Във фокуса на дискусиите ще бъдат инициативите и механизмите на ЕС в подкрепа на Украйна, свободата на корабоплаване и ролята на военноморските операции

Коментари (0)