22 Декември, 2025

Делян Пеевски призова за обединение и преодоляване на партийния егоизъм

Делян Пеевски призова за обединение и преодоляване на партийния егоизъм

Делян Пеевски

Денят, в който честваме Независимостта на България най-силно осъзнаваме смисъла и значението на думите свобода и независимост. Това заявява председателят на ДПС Делян Пеевски в съобщение, разпространено от пресцентъра на партията.

"Обявяването на България като независима и суверенна държава е основополагащата стъпка за развитието ѝ като модерна, европейска държава. И днес, 116 години по-късно, независимостта и свободата на държавата ни трябва отново да бъдат идеал и кауза", подчертава той.

"Ние трябва да продължим развитието на България, следвайки нашия евроатлантически път и да отстояваме с много воля и решителност нашия национален интерес. Само обединени и преодолели партийния егоизъм можем да дадем на хората онази държава, в която те желаят да живеят и в която да растат децата им - стабилна и просперираща", допълва Пеевски.
Сподели:

Коментари (0)

Железопътна инфраструктура избра строителите по два проекта на Коридор 8

Железопътна инфраструктура избра строителите по два проекта на Коридор 8

За изпълнител на проекта „Модернизация на железопътната линия София – Перник – Радомир, жп участък Перник - Радомир“ на първо място се класира ДЗЗД „ИСПА“ с договорна цена 421 283 219 лв. без ДДС

Отиде си проф. д-р Ангел Димитров – знаково име в акушерството

Отиде си проф. д-р Ангел Димитров – знаково име в акушерството

Лекарят е бил дългогодишен началник на Родилна клиника в СБАЛАГ „Майчин дом“ и национален консултант по акушерство и гинекология

България се прощава с Боян Радев: първият ни двукратен олимпийски шампион

България се прощава с Боян Радев: първият ни двукратен олимпийски шампион

Двукратният ни олимпийски шампион по борба, Боян Радев, е обявен за дарител номер 1 на Националния исторически музей, в който има специална зала на негово име