Константин Мишев
Защо не понасям Ахмед Доган? Ами заради изстрадалите турци в България. Вместо да направи нещо добро за тези хора, които бяха третирани като животни от комунистите, той се ояде от чуждата мъка. Ами като животни се отнесе режимът на Тодор Живков с тях. Да насилиш хората да се откажат от имената си... Всъщност това дори не се прави на животните. И животните не се лишават от имена.
Гордея се, че бях първият човек от СДС, срещу когото тръгна Доган. Фронтално с бутонките. Още в средата на 1992 година. Какъв ли не ме нарече. Защото аз защитавах турците, а това няма как да се прости от един доносник. От едно момче на съветските служби.
Де да го зная Пеевски какъв е. Моят противник е Доган, а не Пеевски.
Това е положението.
И наистина помислете защо беше свален Местан и защо е тази война днес с Пеевски. Ама помислете. И не ми пробутвайте опорни точки. Руски опорни точки.
Моля ви да мислите.... нищо повече.
Мислете!

Ахмед Доган
Още от България
Ще подкрепят ли ДПС-ДПС кабинета: Не сме партия на крайните действия, ще вземем сериозно решение..
ГЕРБ-СДС, БСП и ИТН да излязат и да заявят категорично, че не са искали подкрепа от ДПС-Ново начало, поиска депутатът от ДПС-ДПС Джейхан Ибрямов
Фон дер Лайен: Европа ще отговори единна и решителна, ако все пак САЩ наложат митата
Блокът все още се надява на „договорено решение“ за американските мита, които се очаква да бъдат наложени тази седмица, каза председателят на Европейската комисия
Стефка Костадинова все още председателства БОК: Чакам отговор легитимно ли е Общото изборно събрание от 19 март
Костадинова бе победена от Весела Лечева в гласуването за нов председател на Българския олимпийски комитет. Но заради внесените жалби, Лечева и нейният екип до този момент не са вписани в Търговския регистър.