5 Март, 2026

ЕСО уведоми ЕРМ ЗАПАД за възможни смущения в електрозахранването на град Белене

ЕСО  уведоми ЕРМ ЗАПАД  за възможни смущения в електрозахранването на град Белене

Смущенията са във връзка с ремонт на подстанция, собственост на държавния Електроенергиен системен оператор
СОФИЯ,  02.09.2022 г. – Държавният Електроенергиен системен оператор (ЕСО) уведоми ЕРМ Запад, че ще извършва ремонт в своята подстанция „Белене“. Ремонтните дейности ще наложат промяна в схемата на електрозахранване на потребителите, получаващи електроенергия от подстанцията, във връзка с което са възможни смущения на електрозахранването в гр. Белене през периода от 07.09.2022 г. до 20.09.2022 г.

Информация за районите, където предстоят планирани прекъсвания, тяхната продължителност, както и дали конкретен адрес попада в обсега им, може да бъде намерена на сайта на ЕРМ Запад, в секция Прекъсвания: https://ermzapad.bg/bg/za-klienta/prekusvania/. 

Сподели:

Коментари (0)

Ивайло Мирчев: Тревожат ме българските партии, които използват фалшиви новини, за да стряскат хората

Ивайло Мирчев: Тревожат ме българските партии, които използват фалшиви новини, за да стряскат хората

Съпредседателят на "Да, България" изтъкна, че рисковете пред България са два - мигрантската вълна и енергийните доставки

Андрей Гюров свиква спешно Съвета за сигурност към МС

Андрей Гюров свиква спешно Съвета за сигурност към МС

Налага се да бъде направена нова оценка на ситуацията в Близкия изток и как тя кореспондира със заплахи за националната сигурност на България

Гюров се срещна с посланиците от ЕС, Великобритания и Швейцария, представи им приоритетите на кабинета

Гюров се срещна с посланиците от ЕС, Великобритания и Швейцария, представи им приоритетите на кабинета

Служебният премиер изтъкна пред дипломатите кой е основният приоритет на служебното правителство