7 Декември, 2025

Георги Харизанов: Опозицията е изключително нелепа

Георги Харизанов: Опозицията е изключително нелепа

Изгладняването води до изпростяване, г-жа Манолова се превръща в емблематичен пример

Опозицията е изключително нелепа и по цял ден се занимава със себе си. Истеричните крясъци на президента, че задлъжняване, на г-жа Нинова, че  задлъжняваме... Г-жа Мая Манолова пита някакви пари къде са. Получи се много забавно, тъй като в края на същия ден европейският комисар г-н  Валдис Домбровскис  каза, че България е единствената страна, която изпълнява маахстритските критерии. Това заяви анализаторът Георги Харизанов в ефира на Нова телевизия.

Еврокомисарят, отговарящ за икономиката в интерес на хората  заяви в интервю за БНР вчера, че обявеният  доклад по Европейския семестър с препоръки за България няма нищо общо с доклада по механизма за сътрудничество и проверка, както се спекулира.

Изгладняването води до изпростяване и г-жа Манолова се превръща във все по-емблематичен пример, а г-жа Нинова просто изчезна, смята Харизанов.

Съвсем нормално е спадането на рейтинга на левицата, когато фокусът е върху действията на изпълнителната власт, вниманието е насочено натам. От нея се очаква някакви мерки да вземе тук и сега. Погледите съм към опозицията, когато се гледа към някаво по-далечно бъдеще, заяви социологът Кольо Колев. Той смята, че премиерът Борисов "е настъпил мотиката" с промените в ДДС. Със същия успех можеш да намалиш ДДС цените на шампанското и черния хайвер, смята той.

Сподели:

Коментари (0)

Христо Гаджев: България е шестата най-бързо развиваща се страна в ЕС, вот на недоверие за икономиката е неопрадван

Христо Гаджев: България е шестата най-бързо развиваща се страна в ЕС, вот на недоверие за икономиката е неопрадван

“Да си спомним къде бяхме точно преди 1 година. След изборите през октомври миналата година през декември месец ние още не можехме да си изберем председател на Народното събрание.”

Божанов: Целта на новия протест е да се съберат много хора - управляващите да разберат, че трябва да подадат оставка

Божанов: Целта на новия протест е да се съберат много хора - управляващите да разберат, че трябва да подадат оставка

Той отново упрекна МВР в бездействие.

Надежда Нейнски: Има опити протестът да се употреби срещу демокрацията и европейския ни избор

Надежда Нейнски: Има опити протестът да се употреби срещу демокрацията и европейския ни избор

„Украйна се бори за своята територия, нация, за своите деца, а когато се бори за своето съществуване, един народ може да покаже истински героизъм.”