"Всякакви гадости очаквах в тези дни, но това е наистина висш ченгеджийски пилотаж. Най-сигурният начин да отвратиш някого от нещо в България е да кажеш, че Пеевски го подкрепя".
Това написа във Фейсбук профила си депутатът от ПП Христо Петров, известен като Ицо Хазарта.
"Не, колега, нямаме нужда от твоята подкрепа. Още е лято, но Коледа идва", допълва той.
По-рано днес на една от срещите между ПП-ДБ и ГЕРБ се присъедини и ДПС. Движението се представляваше от лидера Мустафа Карадайъ, Йордан Цонев и Делян Пеевски.
Още от България
Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски
В 16:19 ч в Районно управление - Карнобат е подаден сигнал от началника на пътническия влак №30133 по линията Карлово - Бургас, че локомотивът на композицията е обхванат от пламъци
Съдът в Бургас отмени запора върху сметка на журналист от BIRD.bg: Решение срещу съдебния тормоз над медиите
Темида прие, че масовите искове и запорите могат да се превърнат в средство за цензура, а не за защита на права. Казусът вече е и пред Върховния касационен съд
"Прогресивна България" предложи Пламен Тодоров за член на антикорупционната комисия
Преди десет дни управляващите назначиха Тончев за шеф на Агенцията за държавна финансова инспекция